Další služby pro ubytované hosty

Kávovar na mletou kávu

U nás se nemusíte obávat, že neseženete kapsle, které pasují do kávovaru. K dispozici máte kávovar na zrnkovou kávu, kterou si sám namele a připraví vám výborné espresso. Použití kávovaru je zdarma.

Vše pro grilování

Abyste si užili večer bez starostí, zapůjčíme vám rádi zdarma gril pro grilování a pohodu s rodinou, nebo přáteli. Gril je veliký, takže zvládne i větší skupinu.

Sušárna ovoce

Nasbíráte-li si ovoce, nebo houby, můžete je zdarma vysušit naší netradiční sušárně. Roubená stavba sušárny je vyrobena z místních smrků. Kamna, srdce celé sušárny, jsou kombinací nových technologií a tradiční kamnářské práce.

Vybavené kuchyně

Víme, jak je pro vás důležitá co nejvíce vybavená kuchyně. A tak se snažíme, aby i ty na našem penzionu měly vše a ve velkém množství. Příbory, talíře, pánve, hrnce, topinkovač, rychlovarné konvice, sporák, nebo trouba. Samozřejmě všechny možné vařečky, otvíráky, desky a další, co v kuchyni nesmí chybět. Pokud by vám cokoli i přesto chybělo, neváhejte se nás zeptat, rádi vám vše potřebné zapůjčíme zdarma.

Velkorysé zázemí pro děti

Náš penzion nabízí dětem hned dvě dětská hřiště a koloběžky a hračky k vypůjčení zdarma. První hřiště s hradem, houpačkami, posezením, s posilovacími stroji, nebo s multifunkčním hřištěm, najdete hned vedle parkoviště penzionu.

Druhé hřiště je součást velké louky, která tvoří naši zahradu. Najdete u něj i velké zastřešené posezení a ohniště. Pokud si chcete půjčit gril, zapůjčíme vám ho zdarma.

Sklípek s nápoji

Parkování zdarma

Relaxační zóna penzionu U Pelejových

Užijte si saunu uprostřed přírody, nebo koupací sud s vůní lesa a zpěvem ptáků.