Další služby pro ubytované hosty

Pobytové balíčky

Vyberte si ze dvou pobytových balíčků, které jsme pro vás připravili na zimní sezónu. Vybrat si můžete Týden na Vysočině nebo Prodloužený víkend. Platnost balíčků je do konce dubna 2021.

Kávovar na mletou kávu

U nás se nemusíte obávat, že neseženete kapsle, které pasují do kávovaru. K dispozici máte kávovar na zrnkovou kávu, kterou si sám namele a připraví vám výborné espresso. Použití kávovaru je zdarma.

Vše pro grilování

Abyste si užili večer bez starostí, zapůjčíme vám rádi zdarma gril pro grilování a pohodu s rodinou, nebo přáteli. Gril je veliký, takže zvládne i větší skupinu.

Sušárna ovoce

Nasbíráte-li si ovoce, nebo houby, můžete je zdarma vysušit naší netradiční sušárně. Roubená stavba sušárny je vyrobena z místních smrků. Kamna, srdce celé sušárny, jsou kombinací nových technologií a tradiční kamnářské práce.

Vybavené kuchyně

Víme, jak je pro vás důležitá co nejvíce vybavená kuchyně. A tak se snažíme, aby i ty na našem penzionu měly vše a ve velkém množství. Příbory, talíře, pánve, hrnce, topinkovač, rychlovarné konvice, sporák, nebo trouba. Samozřejmě všechny možné vařečky, otvíráky, desky a další, co v kuchyni nesmí chybět. Pokud by vám cokoli i přesto chybělo, neváhejte se nás zeptat, rádi vám vše potřebné zapůjčíme zdarma.

Velkorysé zázemí pro děti

Náš penzion nabízí dětem hned dvě dětská hřiště a koloběžky a hračky k vypůjčení zdarma. První hřiště s hradem, houpačkami, posezením, s posilovacími stroji, nebo s multifunkčním hřištěm, najdete hned vedle parkoviště penzionu.

Druhé hřiště je součást velké louky, která tvoří naši zahradu. Najdete u něj i velké zastřešené posezení a ohniště. Pokud si chcete půjčit gril, zapůjčíme vám ho zdarma.

Sklípek s nápoji

Parkování zdarma

Relaxační zóna penzionu U Pelejových

Užijte si saunu uprostřed přírody, nebo koupací sud s vůní lesa a zpěvem ptáků.