Sauna a koupací sud

Finská a infra sauna

Na dvorku vedle stodoly najdete naši dřevěnou saunu. Můžete si zvolit, jestli chcete infra, nebo klasickou finskou saunu.

Teplotu v sauně vám nastavíme tak, jak vám vyhovuje. Celou ji příjemně připravíme – na prkna položíme ručníky a nachystáme vodu s aromatickou vůní. K dispozici budete mít prostěradla na zabalení. Venku vás pak bude čekat vana plná studené vody přímo z naší studny. V sauně máte k dispozici i kartáče na masírování zad.

Odpočinout si můžete buď v apartmánu, nebo ve společenské místnosti u krbu. K občerstvení se budou hodit naše regionální mošty, pivo, nebo víno, které najdete ve sklípku.

Kapacita sauny je 6 osob. Službu poskytujeme pouze ubytovaným hostům.

Cena sauny: 300 Kč/první hodina (každých dalších 15 min stojí 50 Kč)

Koupací sud

Vedle u sauny najdete náš unikátní koupací sud. Vodu v něm nahříváme na cca 38 °C hořícím dřevem v kamínkách, které jsou součástí sudu. Tryska pak vhání ohřívanou vodu do sudu. Můžete se v něm příjemně nahřívat a relaxovat – v sudu se dá po celém jeho okraji sedět.

Koupací sud je velkou atrakcí pro děti a pro skupinky hostů. Někteří k nám jezdí jen kvůli němu a relaxují v něm téměř každý den v podvečer.

Kapacita sudu je 6 osob. Službu poskytujeme pouze ubytovaným hostům.

Cena koupacího sudu: 600 Kč/první hodinu, nebo 1 000 Kč/celý večer

Relaxační zóna penzionu U Pelejových

Užijte si saunu uprostřed přírody, nebo koupací sud s vůní lesa a zpěvem ptáků.