Ubytování

 • Kořínek
  Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nabízí klidné ubytování, kde najdete i v nejteplejším létě dostatek stínu. Z pokoje můžete vyjít k posezení pod terasou. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem.
  Manželská postel
  420 za noc
 • Kvítek
  Prostorný třílůžkový pokoj nabízí ubytování v podkroví penzionu s možností přistýlky. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem. Ideální pro rodiny s dětmi.
  Manželská postel
  420 za noc
 • Tobolka
  Útulný dvoulůžkový pokoj nabízí ubytování s možností přistýlky a přímým vstupem na venkovní terasu. Tento pokoj, jako jediný v našem penzionu je vybaven vanou.
  Manželská postel
  420 za noc
 • Bavlnka
  Největší pokoj našeho penzionu, najdete zde čtyři lůžka (manželská postel, 2x jednolůžko), koupelnu se sprchovým koutem a vstup na terasu. Ideální pro větší rodiny s dětmi, pokoj se nachází v podkroví penzionu.
  Manželská postel
  420 za noc
 • Apartmán U Babičky
  Kompletně vybavená bytová jednotka s vlastním vchodem, plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem, verandou a ložnicí. Oba pokoje jsou oddělené dveřmi. V koupelně najdete WC a sprchový kout. Ideální ubytování pro velkou rodinu nebo jedince, kteří vítají soukromí a klid. Celkem se v apartmánu nachází manželská postel, 3x válenda a rozkládací gauč.
  Manželská postel
  490 za noc
 • Apartmán U Dědečka
  Nejnovější apartmán s vlastním vchodem v objektu bývalé pily. Součástí apartmánu je vybavená kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem, rozkládací sedací souprava, válenda a manželská postel. Pohodlně se zde ubytují 3 - 4 osoby. Před apartmánem na Váš čeká posezení a stůl na stolní tenis. Parkovací stání se nachází hned u apartmánu. Apartmán je v k dispozici od jara do podzimu.
  Manželská postel
  490 za noc
 • Roubenka
  Roubenka nabízí netradiční stylové ubytování. Ve spodní místnosti najdete rohovou lavici, příborník, stůl a židle. Zatopit a péct můžete v kamnech, nechybí malá kuchyňská skříň. V podkroví je velký volný prostor s manželskou postelí a dvěma jednotlivými lůžky s možností přistýlky. Sociální zázemí (koupelna a WC) je však asi 30 metrů od Roubenky.
  Manželská postel
  350 za noc
 • Celý penzion
  Celý pension máte pro sebe. Maximální kapacita je 22+6.
  Manželská postel
  8 500 Kč
  za noc