Ubytování

Naše apartmány a pokoje

img

Každý je trochu jiný

Kořínek

2 lůžka

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nabízí klidné ubytování, kde najdete i v nejteplejším létě dostatek stínu. Z pokoje můžete vyjít k posezení pod terasou. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem.

Kvítek

4 lůžka

Prostorný třílůžkový pokoj nabízí ubytování v podkroví penzionu s možností přistýlky. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem. Ideální pro rodiny s dětmi.

Tobolka

2 lůžka + 1 přistýlka

Útulný dvoulůžkový pokoj nabízí ubytování s možností přistýlky a přímým vstupem na venkovní terasu. Tento pokoj, jako jediný v našem penzionu je vybaven vanou.

Bavlnka

4 lůžka

Největší pokoj našeho penzionu, najdete zde čtyři lůžka (manželská postel, 2x jednolůžko), koupelnu se sprchovým koutem a vstup na terasu. Ideální pro větší rodiny s dětmi, pokoj se nachází v podkroví penzionu.

U babičky

4 lůžka + 2 přistýlky

Kompletně vybavená bytová jednotka s vlastním vchodem, plně vybavenou kuchyní, obývacím pokojem, verandou a ložnicí. Oba pokoje jsou oddělené dveřmi. V koupelně najdete WC a sprchový kout. Ideální ubytování pro velkou rodinu nebo jedince, kteří vítají soukromí a klid. Celkem se v apartmánu nachází manželská postel, 3x válenda a rozkládací gauč.

U dědečka

3 lůžka + 1 přistýlka

Nejnovější apartmán s vlastním vchodem v objektu bývalé pily. Součástí apartmánu je vybavená kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem, rozkládací sedací souprava, válenda a manželská postel. Pohodlně se zde ubytují 3 - 4 osoby. Před apartmánem na Váš čeká posezení a stůl na stolní tenis. Parkovací stání se nachází hned u apartmánu. Apartmán je v k dispozici od jara do podzimu.

Roubenka

4 lůžka + 1 přistýlka

Poetická roubenka, kde budete usínat obklopeni dřevem s výhledem do zahrady. Ideální pro dvojice nebo rodiny s většími dětmi, kapacita je až 5osob.